Teas spol. s r. o. Zlín, vytváříme software pro váš automobilový svět

Mimo programových produktů nabízí pro své zákazníky firma TEAS také několik typů služeb v oblasti zákaznického servisu. Tyto služby mají za úkol pokrýt požadavky na provoz software u zákazníka, aktualizace software, dálkovou správu dat, výměny dat pomocí FTP serveru či manžerské a ekonomické poradenství.

  • Smlouva o údržbě programového vybavení
  • Individuální servis software
  • Školení uživatelů systému Caris

Služby

Smlouva o údržbě programového vybavení

Tato smlouva je podmínkou prodeje nabízených softwarových produktů. Předmětem smlouvy je údržba programového vybavení dodaného dodavatelem uživateli. Dodavatel se zavazuje u SW specifikovaného v předávacím protokolu provádět následující služby:

  • Telefonní kontakt na technickou podporu (HOT-LINE)
  • Řešení změn vyvolaných změnou právních předpisů či jiných legislativních úprav, formou bezplatného upgrade ceníkových produktů
  • Další vývoj programových ceníkových produktů formou bezplatného update
  • Kontrola a řešení havarijních stavů vzniklých při provozu SW s využitím vzdáleného přístupu
  • Garantované servisní sazby za práci a cestovné

Standardní podmínky smlouvy lze modifikovat a rozšiřovat sortiment služeb dle přání zákazníka. Bližší informace získáte na našich kontaktních telefonech: 577 601 257, 577 601 290.

Individuální servis software

Do této oblasti služeb spadají veškeré servisní zásahy a konzultační návštěvy prováděné pracovníky firmy TEAS.

Školení uživatelů systému Caris

Od počátku roku 2003 bylo nově zřízeno a vybaveno ve Zlíně v sídle firmy TEAS školicí centrum. Zde je možné v zázemí firmy provádět proškolení uživatelů na produkty firmy TEAS. Provádíme individuální školení programového vybavení pro partnery distribuční sítě náhradních dílů Stahlgruber. Cena je odvislá od individuálních požadavků zákazníka.

Ekonomické a manažerské poradenství

Dlouhodobá specializace firmy na oblast automobilového průmyslu spojená s vývojem software nenechává nikoho na pochybách o profesionalitě přístupu k zákazníkovi a odborných znalostech pracovníků společnosti TEAS. Poradenství v oblasti vedení firem, organizace práce a ekonomiky provozu využívají nejen dealeři, ale také dovozci automobilů.

TEAS spol. s r. o.
Platnéřská 88/9
110 00 Praha 1 - Staré Město
Provozovna: tř. T. Bati 299
763 02 Zlín
tel.: +420 577 601 503
Teas Slovakia spol. s r.o.
Pod Juhom 6477
911 01 Trenčín
tel.: +421 326 423 100
  • Česky
  • Slovensky
© 1993 - 2023 Teas spol. s r. o.
IČ: 48906565